Čo si učinil, Ježiši najmilší, čo si zavinil, Baránok najtichší, že Ťa ukrutne tŕním korunujú trápia, bičujú. Čo si len spáchal, čo učinil zlého, dobre si konal, miloval každého, predsa Ťa na smrť hroznú odsúdili a umučili. Viem, Kriste, že som Tvoju smrť zavinil aj mojím hriechom na kríž som Ťa pribil, za mňa si trpel, Ty Baránok tichý, za moje hriechy. Dlžníkom ja som, Ty však za mňa platíš, ja som hriešnikom, a Ty za mňa trpíš, ponížil si sa ako nikto iný za moje viny. Ježiši, Ty si smrť hroznú podstúpil, aby si hriešnych zo smrti vykúpil, odpusť nám viny, zhas pekelný plameň naveky. Amen.Құтқарушым, жетеле мені Улуғлайман Номингни Yesu Kristi Yana Zuwa Don Ya Ɗauki Masu Bi Раб'бе Даха Якън Йюрюйелим Дойдете, уморени вий Xudoga umid mzmwr 131 - mrnm Mia forza Seigneur, à ton regard de flamme О НЕКА МЕ ЦЕЛУВАШ ТИ
Song not available - connect to internet to try again?