За тебе копнея Интро: 4/4 Аз искам да съм там, където си и Ти. Животът ми е пълен само с Теб. Аз моля се да видя Твойта слава И нека огънят ти да гори във мен За Тебе аз копнея, за Тебе аз съм жаден Теб чакам аз, Исус. Премахни стените, изтласкай тъмнината Разчупи сърцата ни, чуй вика ни: Небето отвори! Навсякъде, където съм аз чувствам, че идва Твойто царство между нас. Чуваш ли отчаяният вик днес на народите по цялата земя? НЕБЕТО ОТВОРИ Аз искам да съм там, където Си Ти. Животът ми е пълен само с Теб. Моля се да видя Твойта слава, нека огънят Ти падне върху мен Навсякъде, където съм аз чувствам, че идва Твойто царство между нас. Чуваш ли отчаяният вик днес на народите по цялата земя. Пр: За Тебе аз копнея, за Тебе аз съм жаден. Теб чакам аз, Исус. Премахни стените, изтласкай тъмнината, разчупи сърцата ни, чуй викът ни: "Небето отвори"Padre Хак Етмедик İsa Bur'dayım Ата жактырам жаныңда болууну مات على الصليب وفداني Ja spievam dnes a vyznávam ۅزۉڭ داڭقتاپ rnmwạ llrb kẖly ạlṣdq jnạḥnạ Hallelujah
Song not available - connect to internet to try again?