// Осмондан нажот келди, Худодан хабар келди. // // Инсонларнинг калбина ярқираган нур келди. // // Озодлик йўлин берди, ёруғлик йўлин берди. // // Инсонларнинг калбина ярқираган нур келди. // // Нур зулматда порлади, зулмат қоплай олмади. // // Ҳар наинки от бўлсая Исо билан яралди. // // Нур боринда юринглар, Унга хизмат этинглар. // // Севгисидан тотинглара руҳиндан руҳланинглар. // // Яратганнинг номидан мен розиман Ўғлидан, Берган ёрқин йўлидан шодланаман кўнглимдан. //Jer men aspan, taýsylmas kóp dastan ạḥbk rby yswʿ ʿạysẖyn bạlwʿd Credo in te wǒ de xīn nǎ nǐ yào chēng sòng yé hé huá bạlʿz ạ̉mr Sai Ka Lisafta Alherin Allahnka Hegyek és tengerek felett O duszo moja, dzięki składaj ài hé yuán liàng
Song not available - connect to internet to try again?