1. От трона слезна, на тая земя Смирено в обора живя. От любов Той дойде, влезе в мойто сърце И Спасител мой мой вечен стана. Аз чакам, във мене ела, о ела И влей ми от Твоята жива вода. Аз пред кръста стоя искам с Теб да вървя О, моля Те Спасе, ела. 2. И в мрачната нощ, в Гетсиман"я там бдя Оставен самин от света, Греховете ми взе, всичките на Себе И Спасител мой вечен стана. Аз чакам... 3. И "с трънен венец, Той стоя до конец Понесе там горест, тъга Изоставен, самин и презрян от света Тъй Спасител за мене стана. Аз чакам...yào xué xí shén de huà yǔ O vino Doamne bun afară Таслими ту Plange cu amar Petru in gradina ให้เราเข้ามา En la oscuridad estaba Ты все оставил, что имел Voici Noël, ô douce nuit บอกรักพ่อ YAHVE
Song not available - connect to internet to try again?