Пречистая Діва Сина породила. Ой рано! // Ой рано-раненько радуйся земленько. Христос народився. // А за блиском зорі, ідуть в покорі Три славні царі! // Три царі славні царі І приносять дари Христу в офіру. // І ми також нині, Ісусу Дитині Поклін всі віддаймо! // Поклін всі віддаймо, Його прославляймо Щирим серцем та чистим. Поклін всі віддаймо! //ạ̉rwm qrbaⁿạ EC-NS Isus, nema ljepšeg imena (The Sweetest Name Of All) Tak, jak jsi slíbil مزمور 54 - مرنم افرحوا في الرب Нека всинца възвеличим British National Anthem On rakkaus suuri Jumalan أنادي بقلبي قلب الله نەلىكتەن ٴشوپ وسەدى؟
Song not available - connect to internet to try again?