Сиз, еј инсанлар, буну билин, Иса сизи чох севир, Сонсуз, өлчүсүз, дəјишилмəз,дəрин севҝијлə севир. Алгыш Сəнə, Рəббимизə, хилас севинҹи тəк Сəндəдир, Сəадəтимиз, севинҹимиз тəк Иса Мəсиһдəдир. Лајиг дејилдик - бағышлады, бизə бəраəт верди, Ҝүнаһларымызы чармыха галдырды вə əфв етди. Хиласкарымыз, Сəнə неҹə миннəтдарлыг билдирəк? Еј инсанлар, үрəјимизи Иса Мəсиһə верəк. Дүнја нə дејирсə гој десин, Сəнə һəмд едирик биз, Сəнин тəмизлијин өнүндə сəҹдə едирик биз.Бен Йол'ун йолджусуйум Велик Господь Творец всего سلام Anos Mi Alma En Vanidad Vivio Diamo onore a te Кто пред Судьёю устоит Өзүңдү күтөм, о Теңир, келчи gẖnwạ lmsyḥnạ Абба Баба Jol ashatın
Song not available - connect to internet to try again?