Ach, načo tie slzy a zronená tvár? Tak často lkáš, biediš, sťa s batohom skál. Ťa pochybnosť tlačí, máš kolená mdlé, len prehrávaš boje, dni prežívaš zlé... Máš málinko viery a dosť trápení - to v nevere nemoc a bôľ pramení! Už nariekať prestaň, veď golgatský kríž je bezpečný prístav, len ver, uvidíš! A Boh je tak dobrý - sa nemusíš báť - šat nečistý zbieli, ti odpustí rád. Aj bolesti stíchnu, len poď, bratu môj! Náš Spasiteľ, Ježiš je blaženstva zdroj.Rab bizi sevdi ạ̉nạ lyk Shalom, Shalom nfsy ttwq SOUND THE BATTLE CRY За Теб, Исусе всеблагий Излей Свой Дождь Isteni szív خۇدانىڭ ئوغلى Өмірдегі бар асылдың, Саған құны жетпейді
Song not available - connect to internet to try again?