Aj keby nekvitol fík,aj keby nerodila zem, aj keby nebesánedoniesli svetlov nové ráno. A aj keď polia zlyhajúa sýpky prázdne zostanú, aj keď všetko vôkol volá,že Boh nie je. Áno práve vtedypozdvihnem svoj hlasa budem spievať chvály. Uprostred trápení,uprostred súženíJežiš je Pán. Áno práve vtedypozdvihnem svoj hlasa budem spievať chvály. Lebo verím, v Neho verím. Keď blízky priateľ opustí,a je tak ťažké odpustiť keď sa múry v mojom vnútrizrazu rúcajú keď sa zdá, že to neskončí,slzy sa tlačia do očí viem, že stojíš blízko tých,čo v Teba dúfajú.ạlftrẗ ạltạsʿẗ NUPI THITU RAT TIKAH V kříži Tvém إن زرعت اليوم من يوم ما قابلت حبيبي يسوع ألق على الرب همك Баары үчүн, Теңирим, ыраазымын Ты царствуешь DE DIOS LA BATALLA SERÁ قورعا ٴتاڭىرىم، مەنى، قورعا ٴتاڭىرىم
Song not available - connect to internet to try again?