1. Ak sa namáhaš sám stavať dom, bude márne snaženie tvoje, mieniš ustrážiť sám pokoj v ňom, svojou silou nevyhráš boje. R: Á, á, Pán môj je skala a štít, bezpečný úkryt jediný, nádej, čo pre ňu mám žiť a Radca predivný. 2. Ja tiež nevládzem sám stavať dom, ale Pán ho postaví pevný. Dokiaľ na stráži stáť bude On, som bez bázne, lebo je verný.Səssiz Gecə Не робувам на страха هللويا ربنا mạ ạ̉ḥsn ạlạ̹kẖwẗa ạ̹dẖ yjtmʿwn bạlwadạd̊ Улонам шунды яркыт пиштэ Хејирхаһ Рəббим wǒ de shēng mìng zài nǐ nà lǐ Pour cet immense bonheur قصة الصليب Qoy bütün dünyaya
Song not available - connect to internet to try again?