Aké je dobré oslavovať teba pane. Dobré je oslavovať pána, ospevovať tvoje meno najvyšší, Za rána zvestovať tvoju dobrotu, tvoju vernosť celú noc. Spravodlivý sťa palma zakvitne, vyrastie sťa céder z Libanonu, Tí, čo vyrastajú v dome pánovom, v nádvoriach nášho Boha budú prekvitať. Ešte aj v starobe budú prinášať ovocie, úrodní budú a plní sviežosti, Tak zvestujú, že pán je moje útočište spravodlivý a neprávosti v ňom niet.కన్నీటి లోయలలో - నేనెంతో కృంగిననూ ʿạyz myạh เปลี่ยน Každý jazyk nech vyzná: Ježiš je Pán ạ̉nạ mṭmn ạ̉nạ mtạ̉kd Kralımız! ลูกนั้นรักพระองค์ Lord I love You Звучит труба пора нам выступать в поход Soon and very soon قراءات 5
Song not available - connect to internet to try again?