Aké je dobré oslavovať teba pane. Dobré je oslavovať pána, ospevovať tvoje meno najvyšší, Za rána zvestovať tvoju dobrotu, tvoju vernosť celú noc. Spravodlivý sťa palma zakvitne, vyrastie sťa céder z Libanonu, Tí, čo vyrastajú v dome pánovom, v nádvoriach nášho Boha budú prekvitať. Ešte aj v starobe budú prinášať ovocie, úrodní budú a plní sviežosti, Tak zvestujú, že pán je moje útočište spravodlivý a neprávosti v ňom niet.Вақти дуо, вақти дуо, ки созад аз дунё ҷудо انىمىزبەن ماداقتايمىز يسانى يمد الشمال Sono contento fwq kl qwẗ wryạsẗ Бегут часы проходят дни и годы В край родной тропа уходит أطلب وجهك Я к Иисусу воззову yswʿ ạ̉nt trnymty
Song not available - connect to internet to try again?