Capo 2 Câtă vreme-a trecut? Câtă vreme-a rămas? Între noapte şi zi, între drum şi popas. Ne minţim zi de zi, că am fost, că vom fi Şi uităm mult prea des să mai fim. Însă vrem cât mai mult ca şi cum n-am mai ştii, Ce săraci lumea vom părăsi. Spune-mi: de ce tot alergi? Spune-mi: ce vrei să culegi? Pierzi rătăcind ani întregi în neştire! Mâine la capăt de drum tu vei afla că oricum Fără Isus toate sunt amăgire! Ce iluzii s-au dus? Ce iluzii mai sunt? Clipe care ne trec ca o umbră pe drum, Alergăm după nori, alergăm după vânt, Şi deschidem târziu pumnii goi. Vrem un nou început, însă timpul pierdut Nu se întoarce nicicând înapoi!Քրիստոսին Դու Շտապիր Хаётимда Кўпаймоқда Ты устал Шюкюрлер олсун сана, Раббимиз Иса ! fy hdẖh ạlḥyạẗ Stále túžim ísť Has cambiado mi lamento en Baile Holy Починаю новий день jạʾnạ ạlrb yswʿ
Song not available - connect to internet to try again?