Aş vrea să zbor mai sus de nori Mai sus de zări, mai sus de stele Aş vrea sa-ajung la Domnul meu În ţara dorurilor mele. Ierusalime, Ierusalime, Aş vrea să locuiesc în tine Ierusalime, oraş frumos Domneşte în tine, Isus Hristos. Mă arde un dor, mă arde un gând Un dor de tine m-a cuprins Să părăsesc acest pământ S-ajung la Tine, în paradis. Acolo nu vor mai fi lacrimi Dureri şi plâns, şi-ameninţări Acolo sus, domneşte o pace Şi-n Duhul Sfânt sunt desfătări.من نهر النعمة Masixga qaraymiz Видел я Господа сидящего на троне هبني حبًا Ya Cahya Kasih, Jalanku Kelam V podvečer, keď sa zmráka Беним РАБ'бим бана йетер Saint Esprit tu es le bienvenu dwsy yạ nfsy bʿz Hung Unla. Sem Hitiu !
Song not available - connect to internet to try again?