Bol som hriešny človekvždy som bol len sám. Cieľ žitia som hľadal,túžil lásku nájsť. Dávno mňa si poznala túžil si mi dať viac. Mňa si láskou objalviem už nie som sám Zmysel žitia mi dal môj Pánnovú nádej už v srdcidnes mám, nechcem, odmietam zlosťklamstiev bolo už dosťja idem za Ním,len za Ním. Som tak rád,keď mi vravia druhís nami poď,tak poď len za Ním. Dnes to viem,všetky trápenia vzalkeď je prítomný náš Pán. Spievam rád,novú radosť už mámje to dar,On má ma rád Dnes to viem,všetky trápenia vzal keď je prítomný náš Pán.لماذا تطلبن الحي ạ̉skn fy qlby Аз ще ида при Исуса ạ̉nt fạdynạ ạlạ̉myn كيف أنسى سيدي الغالى คืนนั้นหน้าหนาวเงียบเหงาวังเวง Sono età bdwn ạ̉y lwm - ạ̉mạm ʿrsẖk sạlwdẖ bḥḍnk Di chi temerò
Song not available - connect to internet to try again?