Božia láska je úžasná, že Boží Syn zomrel za mňa, Božia láska je úžasná, že Boží Syn zomrel za mňa. Zvíťazil som, keď Ty Boží Syn, vylial si krv a diabla porazil. Diabla porazil, na kríž si šiel, tam som mal byť ja, tak ďakujem. Tak dlho bol môj duch väznený, hriechom zviazaný a v tme hodený. V tme hodený, na kríž si šiel, tam som mal byť ja, tak ďakujem. A dnes už viem, že Ty Boží Syn, vylial si krv, diabla porazil. Diabla porazil, na kríž si šiel, tam som mal byť ja, tak ďakujem.He is my everything Ramai cu noi Isus căci este seară sẖạyfyn ḥqk že svojho Syna dal! Jésus me réveille Алілуя, наш Господь всемогутній Бог! wạḥdẗ sạ̉lt mn ạlrb ТИ СИ ВСЕМОГЪЩ Дар паноҳи зоти ҳак боши агар Если ты друг мой призовешь
Song not available - connect to internet to try again?