Budu Tě vyvyšovat, Bože můj a dobrořečit jménu Tvému na věky věků, budu Ti dobrořečit každý den a chválit jméno Tvé na věky věků. ÓÓÓ... /: Blízký je Hospodin těm, kdo Ho vzývají :/ 3x v pravdě vzývají. O slávě a kráse, velebnosti Tvé, o předivných věcech Tvých mluviti budu, o síle a moci, spravedlnosti Tvé, o předivných skutcích Tvých mluviti budu.Iso mening Najotkarim Сен күнүм, акыйкат Сенин жолуң zhǔ de ài Любить Тебя Господь Prin mana Ta sfanta primim ocrotirea В этом сила креста كامل الجمال Ота Сени севаман To je mé přikázání Co bych činil bez Ježíše?
Song not available - connect to internet to try again?