Będę chwalił Pana na wieki chwalił Pana na wieki, bez końca me usta niech wielbią Go. // x2 Wysławiaj Pana ze mną i razem wywyższajmy Jego Imię. Będę..... //أقبل إليه Бейик Худай The Door was Opened Nebeské Slovo, ktoré si vyšlo z Otca láskavosti, ó žehnaj ľud svoj مشغول ليه Najlepšie života sily Nel principio جوه المذود Благослови Господь Отец ạ̉nạ mṭmn wạ̉nạ wyạh
Song not available - connect to internet to try again?