Błogo, o, błogo pokojem Twym żyć, Błogo, o, błogo pokojem Twym żyć Gdy tylko Twoja wiedzie mię dłoń Wierzyć i widzieć już rajską błoń! Błogo, o, błogo pokojem Twym żyć! Życie me mogę głęboko w nim skryć. Kroczę wesoło, bo Twoja dłoń W wierze mnie wiedzie na rajską błoń. Błogo, o, błogo pokojem Twym żyć, Trwałej radości nadzieję też mieć, Bo odpuszczone już grzechy me! Ojcze mój, Ojcze, jam dziecię Twe! Błogo, o, błogo pokojem Twym żyć, Hymny radosne już wiecznie Ci nieść! Wolnym zupełnie już z mocy złej Przez krew Twą, Jezu, i z łaski Twej. Świętym, tak, świętym śmiem, Panie mój, być, Czynisz, że czystym jak Ty mogę żyć, I chrzcisz mnie Duchem i ogniem Swym; Twój Duch spoczywa nad życiem mym. Jesteś wspaniałym, Jezusie Ty nasz! Błogie zbawienie pielgrzymom raz dasz, Kiedy głos trąby wezwie nas tam Na Twe wesele do niebios bram.Кто пред Судьёю устоит Amin, Amin Ježiši, Ty si od vekov Privítajme Pána Zo, Mu Ba da Shaida, Duniya Duk Ta Ji Kenelt Rýhyńa О, Ийса Menga ilk muhabbatni C'est le doux chant de Noël ʿạyzyn ydk tʿml
Song not available - connect to internet to try again?