Chcę wywyższać Imię Twe, Chcę zaśpiewać Tobie chwałę. Panie dziś raduję się, bo przyszedłeś by mnie zbawić. Z nieba zstąpiłeś i chcesz prowadzić mnie. Na krzyżu zmarłeś by mój zapłacić dług, z grobu wstałeś i dziś nieba Królem jesteś Ty, chcę wywyższać Imię Twe.جۉرۅگۉ ىيسانىن تولو مەەرىمگە Светлый день brfʿlk ṣlạty أشواق للبركة أيها المسيح Кружится снег Chváľte Hospodina Kristus Pán vstal z hrobu dnes في الدنيا هاذي (ما نخبيش) إنت مش للذكريات
Song not available - connect to internet to try again?