Chcę wywyższać Imię Twe, Chcę zaśpiewać Tobie chwałę. Panie dziś raduję się, bo przyszedłeś by mnie zbawić. Z nieba zstąpiłeś i chcesz prowadzić mnie. Na krzyżu zmarłeś by mój zapłacić dług, z grobu wstałeś i dziś nieba Królem jesteś Ty, chcę wywyższać Imię Twe.KHUAZAKIP AH THANTER U سوف يأتي في سحاب Layık Tanrı Skałą mój Bóg...Wyznanie Ustatý som skončil deň Радостни в Христа ạlrạʿy Cand noi eram departe Al nombre bendito Que la grâce du Seigneur, notre Dieu
Song not available - connect to internet to try again?