Chcę wywyższać Imię Twe, Chcę zaśpiewać Tobie chwałę. Panie dziś raduję się, bo przyszedłeś by mnie zbawić. Z nieba zstąpiłeś i chcesz prowadzić mnie. Na krzyżu zmarłeś by mój zapłacić dług, z grobu wstałeś i dziś nieba Królem jesteś Ty, chcę wywyższać Imię Twe.Good and Gracious King Не веди друг жизнь беспечно Зажигались в небе звезды Stand up and give him the praise Le Sauveur est ressuscité Бог мой عزیزِ من حذر از نور ایمان میکنی تا کی Силой Одного Dal si nám dieťa Dinclik tapan ürək verdin Sən mənə
Song not available - connect to internet to try again?