Choćby figi nie zakwitły I urodzaj winnic by znikł, Oliwki owoc chybił by, Rola dała marny plon, Choćby wszystkie owce wybił ktoś I w oborach brakło by krów, /: Jednak w Panu radość będę miał :/ Rozraduję się w Bogu zbawienia mego! Moją siłą jest Pan!fwq kl qwẗ wryạsẗ Lásky svätej ohnisko, Srdce Boha Kráľa, z oltára sa našich sŕdc vznáša k tebe chvála ạ̉yhạ ạlrb sydnạ hlm nsjd hlm nrkʿ في عيدك المجيد Alleluia al Signore О чём твои очи слезами полны عجز لساني عن التعبير صاصا صموئيل نهتف لاسمه
Song not available - connect to internet to try again?