Co złożę Zbawicielowi, Co ja w ofierze Mu dam? Mirry, kadzidła, ni złota Wcale nie pragnie mój Pan. Serce me całe przynoszę, Aby zamieszkał w nim On, Z szczerą pokorą Go proszę: Uczyń w nim, Zbawco, Swój tron! Co złożę Zbawicielowi? Wargi, by dały Mu cześć, Nogi, by szły tam posłusznie, Gdzie każe Pan słowo nieść. Co złożę Zbawicielowi? Żar mej miłości Mu dam, Siły do służby najlepsze I wszystko, co tylko mamانطق على لساني Никто не может ничто не может Stupenda grazia Vim para adorar-te بنجيلك واحنا بنقدم روحنا Pred tebou, Ježišu, padám na zem В твоих руках ạ̉nt ạlḥqyqẗ fy̱ ʿạlm Det var ei nogen blomst Иисус благодарю за Дух Святой
Song not available - connect to internet to try again?