Co złożę Zbawicielowi, Co ja w ofierze Mu dam? Mirry, kadzidła, ni złota Wcale nie pragnie mój Pan. Serce me całe przynoszę, Aby zamieszkał w nim On, Z szczerą pokorą Go proszę: Uczyń w nim, Zbawco, Swój tron! Co złożę Zbawicielowi? Wargi, by dały Mu cześć, Nogi, by szły tam posłusznie, Gdzie każe Pan słowo nieść. Co złożę Zbawicielowi? Żar mej miłości Mu dam, Siły do służby najlepsze I wszystko, co tylko mamÓ, Spasiteľu, akú mal si vinu Будем петь и веселиться God, you're so good Call It Grace tʿlyq 1 О Боже оживи zhǔ wǒ huí xiǎng nǐ شكرًا ليك على الحرية yạrb yạ wạḥẗ wrạḥẗ О мой друг посмотри
Song not available - connect to internet to try again?