Czy bracie się spotkamy, /x3 U nieba złotych bram? Czy siostro się spotkamy, /x3 U nieba złotych bram? Szczęśliwe to spotkanie, /x3 U nieba złotych bram.Если Божий народ молится در این دنیای تاریک تو روشن هستی Не хотел бы я бесплодным Տիրոջը Նոր Երգ Երգենք ạ̹zạy yạ rb ḥnạnk yạ mlyk ạlbr ʿfwaⁿạ Sois Magnifié Мир вам рабы и пленники сомненья شبعي فيك Będziem tu nad brzegiem czekać
Song not available - connect to internet to try again?