Czy się zejdziem tam u rzeki, Wokół lśniących życia fal, Gdzie minęły yiż na wieki Wszelkie smutki, troski, żal? Zejdziem się, zejdziem raz, Zejdziem się na Bożym łonie, Gdzie już wszelki lęk zatonie, W tej ojczyźnie, pełnej kras. Czy się zejdziem tam u celu, Gdy upły¬nie ziemski wiek? Czy siądziemy na weselu Z wieńcem za zwycięski bieg? Czy się zejdziem w górnym grodzie, Gdzie perłowe baszty lśnią I gdzie w pełnym róż ogrodzie Cudną wonią kwiaty tchną? Czy się zejdziem tam u Pana, Gdy wybranych zwoła On? Czy nam łaska będzie dana Usiąść z Nim na chwały tron?О как прискорбны горьки нам Острое жало Seu Nome é Jesus НУЖДАЯ СЕ ДА БЪДА С ТЕБ Více než svět je Pán Ježíš Sú chvíle, v ktorých cítim pevnú zem zhǔ wǒ ài nǐ Jak úžasná Bersukacita Senantiasa lmạdẖạ ạ̉nt mnḥnyẗ
Song not available - connect to internet to try again?