De-atâtea ori s-a spus ca Domnul Isus, Va reveni odată pe pământ... Iar tu-ai negat,crezând ca toate-s basme, Vei fi uimit văzându-l în curând. Tu ştii căci El curând revine-n slavă, Înfricoşat cădea-vei la pământ... Vei alerga la stânci dorind să cadă, Să fii ascuns de ochiul Său Cel Sfânt. El va veni dar ce vom face-atuncea... Noi vom roşi,de Cin' suntem salvaţi, Păreri de rău ca n-am vorbit de Isus, Căci vom lăsa amici,părinţi şi fraţi. Mărturisiţi creştinilor pe Isus, Că s-ar putea să creadă cineva !!! De nu vor crede-n ziua ce-o să vină, Osânda lor ei singuri îşi vor lua.Киелі Рух Уличные монстры Инсан-ъ Камил yạ rạwyny yạ yswʿ zhǔ a qiú nǐ lái dào wǒ men zhōng jiān Ti amo Асманды да, жерди да Venid pecadores!, que el buen Salvador Mé hříchy Ježíš když navždycky smyl Съкрушаваща любов
Song not available - connect to internet to try again?