De ce-i atâta întristare ? Dureri atâtea pe pământ ? Greu inima ades mă doare O, vino Doamne mai curând ! Opreşte-te o clipă lângă mine Şi vezi-mi starea mea cea grea Nu mă lăsa ! Durerea ce m-apasă este mare Şi nu mi-o ştie nimenea De ce-s atâtea obstacole în cale ? Atâta plâns şi-atât oftat ? Greu inima ades mă doare O, vino Isuse minunat ! Voi înţelege dar nu acuma De ce-s atâtea pe pământ Greu inima ades mă doare O, vino Isuse mai curând ! Când noi vom fi cu toţi în slavă Pe tine te vom lăuda Şi vom intra cu sfinţii-n slavă Şi suferinţa noi o vom uita .Jaratqan Qudayım, Ózińe sıyınaman Құдай - біздің Әкеміз La mia stessa lingua Čím môžem Ťa privítať Не заман ялваръйом, Раббим, бен сана ạ̉smạʾ ạllh 3 - bwls bsẖry̱ Jesus, tender Shepherd, hear us /Evening Prayer /Brocklesbury Երկինքը Աստծո Փառքը Կպատմե Құдай жар болсын, құрбандығың қабылдансын Mesih Benim Amacım
Song not available - connect to internet to try again?