Din nou la altar venim fără putere În suflete săraci să-ţi cerem iertare De-atâtea ori ţi-am spus că vom umbla-n lumină Dar azi dinou venim să-ţi cerem milă. Iartă-ne,iartă-ne Iartă-ne Dumnezeule./x2 Din nou la altar te cheamă poporul Trimite-ne dinou pe Mângăietorul Recunoaştem azi că fără de Tine Suntem săraci şi reci,ai milă Stăpane.Kau Sukacita Баярлан магтан Sláva Ti buď na výsosti Воспой земля Гуноҳ ичра юрдим шунча вақт Llamando yo a la puerta estoy Halasgärim, Sen meniň.. Есть на свете песен очень много jls ạlrb yswʿ ఆశ్చర్యకరుడు ఆలోచనకర్త
Song not available - connect to internet to try again?