Dnes chcel by som Ti dať to, čo v srdci mám a dávam na oltár k Tvojim nohám kráľov Kráľ. Dnes kladiem svoje sny, ja sa zriekam svojich práv, už nechcem pyšný stáť, chcem nový život mať... Dáá vam všetko, to čo mám, Tebe, kráľ. Keď túto pieseň hrám pod krížom stojím sám a vštky bohatstvá za smeti pokladám Chcem poznať Teba kráľ, slávu mena, ktoré máš, tá radosť nekončí aj keď s Tebou trpieť mám...Көңүл буруп билип алгын Loard Your Goodness tnʿysẖ ạlsmạ ʿạlạ̉rḍ Una voz benigna Святый Святый Ела при Олтара Otče, Ťa chválim [Andrej] Prosternons-nous Люди я прошу вас оглянитесь يسا وزگەرتشى مەنى
Song not available - connect to internet to try again?