Do grobu proch kładziemy, Gdzie spocznie drogi brat. Żegnamy na tej ziemi Ten zwiędły życia kwiat. My wieńce ci składamy... Czy patrzysz na nie rad? Do Domu wyprawiamy / Wszak żegnasz już ten świat /x2 Do domu rodzinnego Nas wzywa wszystkich Bóg, Do życia spokojnego, Gdzie nie ma żadnych trwóg. Na łonie Ojca w niebie, - Tam cisza wiecznie trwa - Tam czeka On na ciebie. / Spoczynek błogi da. /x2Аджъ Бана Я РАБ اِللِرینگیزی قالدیرینگ Бытие Все мироздание поет Muchos andan por la vida Po nemnohých dňoch časnej púti Domnul m-a găsit, povara mi-a luat Мəн Сəнинлə инди нəфəс алырам Руки к Небу подниму Ol madaqtalsyn
Song not available - connect to internet to try again?