Díky, že mě slyšíš, dík, že ke mně mluvíš, díky, že mě učíš, díky, že mě chráníš, díky, že mě držíš, díky, že mě vedeš, díky, že mě neseš, že mě miluješ. Nevýslovnou radost mám, Jen Tvou lásku si užívám, ve Tvé náruči odpočívám, jsem šťastný, že Tě mám!!!Abandonne ta vie mwsyqy̱ Glory, glory in the highest Mən bir Dost tapdım Ó, nech mi nikto nehovorí Veríme v Boha jedného Oyeme, Señor, oyeme yạ rwḥ ạlḥkmẗ wạlạ̹ʿlạn Сана Гювенирим Олқишла, олқишла!
Song not available - connect to internet to try again?