Díky, že mě slyšíš, dík, že ke mně mluvíš, díky, že mě učíš, díky, že mě chráníš, díky, že mě držíš, díky, že mě vedeš, díky, že mě neseš, že mě miluješ. Nevýslovnou radost mám, Jen Tvou lásku si užívám, ve Tvé náruči odpočívám, jsem šťastný, že Tě mám!!!Я был один عند عصف الريح ЬОзледиим Бир Йер Вар Әр күнде Иса маған қажетсің ạ̉yhạ ạlrb ạ̹lh ạlqwạt ยิ้ม Mmoja Apita Wote СЪС ВСИЧКО В МЕН Ҝəлирəм Тахтынын Өнүнə พระเยซูโปรดฟื้นฟู
Song not available - connect to internet to try again?