Eram la fântână apă ca să scot Când cu glasul dulce mi-a vorbit Hristos. Apa sfânt-a vieţii El mi-a dăruit Toată fericirea în El am găsit. // O, ce zi minunată ziua când L-am întâlnit El mi-a iertat tot păcatul, şi m-a mântuit // La margini de drumuri stăteam şi cerşeam Nu vedeam lumina căci eu orb eram, Până-n ziua-n care m-a atins Isus, Ochilor lumină doar El a adus. În această lume rătăceam şi eu Fără sens în viaţă, fără Dumnezeu, Dar a fost o clipă când am auzit "Vino-acum acasă, fiule iubit".Ягона Исо Буюк Mi rialzerai Jeso Hery mahavonjy قول يسوع Thepna Luipi Lien! yī jiàn cǎi yī liǎng gè mèng Una scelta giusta عايز أخبر Бұл Құдай жаратты ғой аспан жерді zhēn xī jīn tiān
Song not available - connect to internet to try again?