Eu mă încred în Domnul meu Prin orișice furtună // Că-n mâna Lui e sorțul meu De-i vreme rea sau bună // // Să fie noaptea cât de grea Inima mea își va cânta Lui Isus eu mă voi ruga Să-mi dea puteri în ziua rea // Eu mă încred în Domnul meu La ușă când îmi bate // satan cu-amenințarea sa Isus de el mă scapă // Eu mă încred în Domnul meu Credința când mi-o-ncearcă // A lumii valuri tot mereu Cercând să mi-o slăbească // Eu mă încred în Domnul meu Când inima-i zdrobită // Doar El mi-o știe mângâia Și-mi dă iar biruință // Eu mă încred în Domnul meu Și-n harul ce mă ține // Când acest har se va sfârși Mă va lua la Sine //Ebedi Rab Ушунчалык Кудай сүйүп Nie osądzaj Сонсуза Дек O Espirito de Deus se move Senda meni ihtiyojim borligim Любовь Твоя Իջիր Արքա Հզոր ymkn yʿdy̱ ạlhzyʿ ạlạ̉wl Pán Ježiš príde zas
Song not available - connect to internet to try again?