Eu mă încred în Domnul meu Prin orișice furtună // Că-n mâna Lui e sorțul meu De-i vreme rea sau bună // // Să fie noaptea cât de grea Inima mea își va cânta Lui Isus eu mă voi ruga Să-mi dea puteri în ziua rea // Eu mă încred în Domnul meu La ușă când îmi bate // satan cu-amenințarea sa Isus de el mă scapă // Eu mă încred în Domnul meu Credința când mi-o-ncearcă // A lumii valuri tot mereu Cercând să mi-o slăbească // Eu mă încred în Domnul meu Când inima-i zdrobită // Doar El mi-o știe mângâia Și-mi dă iar biruință // Eu mă încred în Domnul meu Și-n harul ce mă ține // Când acest har se va sfârși Mă va lua la Sine //Mai bine să cauţi adăpost în Domnul Сəнə Бахырам Рəббим Меҳрибоним Отажоним طوبى للي الرب إلهه Кечир, Теңир, өткөн күндөрдү PadaMu, Tuhan dan Allahku Alles bist du mir, Herr Как драгоценный елей ضعفى مين يحس بيه يا إلهي يا حبيبي
Song not available - connect to internet to try again?