Eu ştiu că Domnul m-a creat După făptura Sa, El e olarul inimii, El ştie ce e-n ea. // Cântă, inimă, şi spune Marea minune La toată lumea- De dragostea Domnului ! // Eu ştiu că Domnul este sfânt, Noi nu-L putem vedea. El e lumina ochilor E-n inima mea şi-a ta. Eu ştiu că Domnul e aici Mă ţine să nu cad El e cu noi în orice ceas Ne scapă de necaz. Eu ştiu că Domnul e aici Ne spune Biblia Prieten bun în ceasul greu E şi va fi mereu. Eu ştiu că Domnul e aici, El e Păstorul meu Şi munţii de s-ar clătina El poartă grija mea. Când viaţa mi se va sfârşi Voi trece-n veşnicii Atuncea noi Îl vom vedea Când mântuiţi vom fi.bsẖwfk bqlby Cand imi bat în poartă ТИ СИ БОГ Più amore Пробудись, восстань и светись Me Za Mu Ce da Yesu? Ɗan Ragon Allah Ne hỷndẖạ ạ̉ʿbd Кечгинлик тилейме Ты снова вышел мне навстречу 主啊求你来到我们中间
Song not available - connect to internet to try again?