Eu ştiu un loc de pace plin În care nu-i durere, chin Şi negrăit e de frumos Având ca soare pe Hristos. E ţara mea, e ţara mea Ca mâine voi intra în ea, Şi dus de-al fericirii val Să cânt pe marea de cristal Slăvind pe Domnul meu iubit Ce loc sublim mi-a pregătit În faţa lui Isus voi sta Cu ochii mei Îl voi vedea Şi glasul Lui voi auzi Când taina va descoperi. Cu toţi ai cerului copii Vom şti atâtea melodii Şi nu voi obosi nicicând Spre slava Lui cântând.Uluslar Sevinsin Jerusalem Thak بانور الشجرة Rozpal ogień, Panie Redeemed by the blood of the Lamb Któż doda sił 只有干渴的人 tʿlyq 2 ạlrb yswʿ fy wsṭnạ Көңүл буруп билип алгын
Song not available - connect to internet to try again?