Feltámadt Jézusomnak szolgálok, Ő a cél. Ő itt van a világban, tudom, tudom, hogy él. Látom kegyelme karját, hallom szelíd szavát. Sietve jön, ha hívom, Ő a leghűbb barát. Ő él, Ő él, Úr Jézus ma is él. Beszél velem, és jár velem a keskeny ösvényen. Ő él, Ő él, üdvöt hozott nekem. Kérded: „Honnan tudod, hogy él?" Mert él a szívemben. Amerre nézek, látom e gondos hű kezet. Bár szívem néha gyengül, de mégsem csügged el. Viharban, fergetegben Ő a legdrágább erő. Minden veszélyen átvisz, amíg visszajő. Ujjongj azért, te szent nép, harsogjon éneked! Jézusnak, a királynak alleluját zengjetek! Ő mindenek reménye, így senki nem szeret. Nincs nála senki jobb, szebb, nincs kedvesebb.ạ̉ntẓrk Айт ҳамду сано Худога راحمەت ساعان قۇداي اكە kyf tskt ʿn sẖʿbk Tu-mi dai putere-n slăbiciuni Tvoja láska to nevzdá Allahnmu Garu Mai Ƙarfi أنا مش وحيد zhǔ wǒ xīn yī kào nǐ Come And See
Song not available - connect to internet to try again?