Hej, hej, hej,Pána Boha chváľ. Hej, hej, hej,piesňou Ho vzývaj. Má nás rád,svojho Syna dal, aby v Ňom sivečný život mal. ( On je Pán )Jemu patrí sláva, česť i moc, ( On je Pán )vypočul môj výkrik o pomoc, ( On je Pán )srdce moje veľkú radosť má, On je moja nádej jediná.El umblă pe ape şi este aproape В целом мире нет прекрасней mstslm Znasz ty już ten kraj يا أبويا ياللي في السما ฉันเป็นไท Rok zbliża się do końca Acclamez l'Eternel Душам не знающим про Христа
Song not available - connect to internet to try again?