Hiszek abban, amit nem látok, hiszek abban, amit mondasz! Hiszem azt, hogy nincsen távol, az a nap, az a hely hol laksz! Amit szem nem lát, de már suttog a szél, hogy földet ér! Hiszem azt, hogy az ördög vesztett, hiszem azt, hogy Jézus él! Hiszem azt, hogy a földön lesz egy ezer éves békesség! Amit szem nem lát, de már suttog a szél, hogy földet ér! Jézus szeretlek Téged, mert Te mentettél meg, Semmi sem választ Tőled el! Jézus szeretlek Téged, És nem engedném meg Soha, hogy elveszítselek! Semmi sem választ Tőled el! Semmi sem választ Tőled el!Condu pasii mei Ыйык шаарыма мен ḍmny̱ Бишрэн хүндлэе Не просто говорить Дух Господен на мне Будем идти ко граду Gloria al nome di Cristo พระเจ้าผู้ทรงยิ่งใหญ่ Veď ma každý deň
Song not available - connect to internet to try again?