Nincs Isten rajtad kívül És mindent alkotó Szent atyánk vagy Krisztus, ő a fiú Mennyekből megváltó Szentlelked által Hiszek benned, hű atyám vagy Hiszek benned, Krisztusban Hiszek benned, ó Isten lelke Szentháromság, jó Uram Hiszem azt, hogy a holt feltámad Hogy mi is élünk majd Hiszek ezért Jézus szent nevében Oltalmunk, égi bírónk, Szenvedtél, meghaltál Elvetted bűnünk Pokloknak mélyén jártál Végül feltámadtál A mennynek szent trónja várt Vallom én, hogy élsz Vallom én, feltámadtál Vallom én, nincs más király és úr Hiszem egyetlen egy házad Hiszem, Mária szűzen szült Hiszem, ott fenn szentek várnak s új létre ébredünk Hiszem azt, hogy a holt feltámad Hogy Jézus eljön majd Hiszek ezért Jézus szent nevébenTi abbraccerò Та мэдэх үү? Oh Señor recíbeme cual soy АЛГЫШЛАР СӘНӘ МӘНИМ ТАНРЫМ Barátunk, Don Bosco Ýagşylyk Seni taryplamak Mesih'im wạtẖq YANIMDAN ÖTÜB KEÇMƏ SƏN mzmwr 55 - mrnm
Song not available - connect to internet to try again?