Hviezda v noci zármutku, Ty nádej spasenia! Svieť mi v temnote smútku istotou vzkriesenia. Ó ty mesto velebné, kde náš Pán kraľuje, keď duch k Tebe zbožne zrie, chvie sa a raduje! Ó, keby som prach zeme čím skôr mohol zložiť, na krídlach blesku k Tebe mohol sa priblížiť! Nie, ja sa už neľakám tela porušenia, od svojho Pána čakám slávu premenenia. V tej sláve budem s Pánom prebývať v radosti, On ma života darom poteší z milosti, uvidím raz tvárou v tvár sveta Stvoriteľa, kľaknúc pred trónom zhliadnem svojho Spasiteľa. A boj viery prestane tam v sláve kráľovstva, kde od Pána dostanem korunu víťazstva a ja v raji blaženom naveky budem s Ním, pripojím sa ku spevom anjelským, ľúbezným.Bilirəm, Rəbb İsada Isa Patyşa! frḥạn byk Ry Lela afo Masina Оставь свои дела сейчас ปฐมกาล อพยพ ఎన్నో వున్నా ఏమనుకున్నా Быстрым орлом я хотел бы летать kl ậh wạjʿạk Раб Шифа Верир, Раб ЬОзгюр Кълар
Song not available - connect to internet to try again?