În fața tronului de sus Eu am un bun apărător, Un mare Preot, pe Isus La care aflu ajutor. Săpat eu sunt pe mâna Sa Și pe-a Lui inimă sunt scris Iar cât in ceruri El va sta, Pârâşul meu va fi învins, Pârâșul meu va fi învins. Satan când mă va acuza Spunându-mi că sunt vinovat, Privesc la Domnul, Stânca mea Cea șters pe cruce-al meu păcat. Fiindcă Domnul a murit, Eu am ajuns neprihănit; Dreptatea s-a îndeplinit, Prin moartea Lui sunt mântuit, Prin moartea Lui sunt mântuit. Și iată Mielul înălțat, Cel nepătat, neprihănit, Cuvântul viu și întrupat e Rege-al regilor slăvit. Unit cu El nu voi muri, Cu sânge m-a răscumpărat; Voi fi cu El în veșnicii, Cu Domnul meu glorificat! Cu Domnul meu glorificat!I Am Thine, Oh Lord كفاية يا نفسي دموع Ty jsi moje radost Rəbb çobanımdır بحبه يسوع قد أنقذني 主已将生命的道路指示我 C'est à l'ombre que tes ailes mạ tzʿlsẖ mny Noche De Paz Setiamu, Tuhanku, Tiada Bertara
Song not available - connect to internet to try again?