Ja idę tą drogą, co wiedzie do chwał, Duch Święty prowadzi tu mię. On pokój niebiański Swój w duszę mą wlał, Więc Zbawcę radośnie wciąż czczę. Cześć Barankowi! Wolność dał mi. Z Nim i w pustyni błogie mam dni, Aż dojdę, gdzie Jego wspaniałość lśni, Tam ujrzę Go już twarzą w twarz. Ja idę tą drogą, co wiedzie do chwał I wołam: Grzeszniku, o słysz! Zbawiciel cię kocha; On mocy ci dał, Byś doszedł wspaniale z Nim wzwyż. Ja idę tą drogą, co wiedzie do chwał, W Nim szczęście zupełne ja mam. Lecz gdy do wieczności już wejść będę śmiał, Wspanialej mi będzie z Nim tamÁkejanım, mehribanım O Jésus, ta croix domine సిద్దపడుదాం సిద్దపడుదాం మన దేవుని Боже Будь Ты милостив Не бросишь меня Mi Fe Descansa En Jesus Жараткан жалгыз Теңир Ali Ciuf ciuf il trenino va Mille ragioni
Song not available - connect to internet to try again?