(Ja viem, že) v Bohu svoju nádej mám, istotu, že žiť sa oplatí. V srdci láska, v duši mier. V Bohu som vždy viac bohatý. Každý deň smiem poznávať, že ma veľmi miluje. Aj keď švihá, má ma rád, hlinu tvaruje. Keď sa cesta kľukatí, hoci chodník sfúkal mráz, ja sa na ňom nestratím, stopy sú tam zas. Nemusím sa viacej báť, hoc'by príval útočil, v Bohu skrytý môžem stáť, Ježiš zviťazil.Не яхшы, бир ерде топлашкъанда Святая ночь! Сверкают ярко звезды Karanlıktan Işığa So glad ài de lì liàng باغني بين الناس tạ̉ml lsạk btlmḥny Sur toi, Pierre angulaire Раб'бе Шюкретмек Աստծո Սերը Մեծ Է Շատ
Song not available - connect to internet to try again?