Jam na krzyżu Zbawcę znalazł, Wnet cierpienia pierzchły me, Scichły wsze pragnienia zaraz, Gdym na krzyż wzniósł oczy swe Słońce łaski swe promienie Śle w me serce każdy dzień; A gdzie miłość Jego płynie. Tam zanika wszelki cień. Dusza ma już wyzwolona, Grzechu moc nie władnie mną. Mój Wybawca te brzemiona Zdjął przebitą dłonią Swą. Śmiem powierzyć Jezusowi Każdą troskę, smutek, znój, A wnet dotknie i uzdrowi, Wzmocni mnie Przyjaciel mój. Jaka radość, pokoj błogi Z krzyża Zbawcy spływa mi! Alleluja, śmiem bez trwogi W blasku słońca spędzać dni.Rejoice Santo, santo es el Señor افتح كوى السموات يا إلهي عيوني عليك พระองค์ทรงงดงามกว่าคำพรรณนา fy̱ ạlkẖṭyẗ Destinul tău e să învingi dʿạny ạlḥbyb భాసిల్లెను సిలువలో పాప క్షమ Отдаваме ти почит
Song not available - connect to internet to try again?