/: Je veľký náš Boh,je silný a mocný,nič nie je, čo neučinil. :/ On hory stvoril i rieky všetkyi hviezdy jasné rozsvietil. Je veľký náš Boh,je silný a mocný,nič nie je, čo neučinil.Quando il Signore tornerà ạ̉bwnạ ạ̹brạhym Der er jublende fryd Tu sei glorioso Асмандагы Атабыз ырайым кылды бизге Le Seigneur s'incline Tu sei degno Ya Tuhanku, Kasihanilah Daku hl jlst fy hdwʾ Муборак Худованд
Song not available - connect to internet to try again?