Jeruzalemie, grodzie mój, Coś tak wysoko stał, U ciebie niegdyś chwały Król Mieszkania Swoje miał. Dziś z ludem swym pod klątwą drżysz, A grzesznik depcze cię; Nad tobą, zacny grodzie mój, Wylewam gorzką łzę. Gdzie niegdyś Bożej chwały śpiew Brzmiał przeradośnie w dal, Tam dzisiaj serca dziatek Twych Przenika gorzki żal. Stłoczonyś, poniżonyś w proch, Ubranyś w hańby strój; Nad tobą gorzkie ronię łzy, O, wdzięczny grodzie mój! Jeruzalemie, póki się Ty nie nawrócisz znów, Nie przyjmiesz Barankowej krwi, Nie uczcisz Jego słów, Nie spojrzysz w Boskie serce to I w męki Jego znój, Dopóty będę ronić łzy Nad tobą, grodzie mój.要胜过仇敌的诡计 kendimi sana adadım RAB’be umut bağlayanlarsa taze güce kavuşur yạ yswʿ tjly̱ wbạrk Worshiping You عمرك مش مضمون تەڭىر، سۇرانابىز، كەلچى، باتاڭدى بەرچى Сюл. ЬОзд. 3:5-6 Грешник у двери стою Mi-e dor de Tine Doamne
Song not available - connect to internet to try again?