Jezu, Ty niewysłowioną Wspaniałością lśnisz; Łaskę, pokój, pojednanie Daje mi Twój krzyż. Jezu, gdybym nie miał Ciebie, Zatonąłbym w ćmie, Ale Ducha Twego jasność Spędza nocną mgłę. Jezu, gdybym nie miał Ciebie, W grzechy upadłbym, Lecz Twa śmierć wolnością moją I ratunkiem mym. Jezu drogi, ja się Tobą Przyodziałem już; W Tobie pewnie jestem skryty, Zachowany wciąż. Gdy się zbliży pokuszenie, Szatan, grzech i kłam, To za Pana się ukryję, Cicho przy Nim trwam. Żadnych wrogów się nie boję, Gdyś jest przy mnie Ty, Coś wywalczył mi zwycięstwo. O, jak błogo mi! Jezu, wiedziesz Swą owieczkę, Która ufa Ci; Wiedziesz pewnie, wiedziesz błogo, Gdzie Twa chwała lśni.Rəbbə layiqli övlad deyildim تولتۇرغىن موشۇ جاينى Knieža mieru zvíťazí Бог я стою пред Тобой Bi Çepika Xelkê Xuda rḥmth kbyrẗ ạ̉ḥbk rby yswʿ ạ̹n knt tḥb yswʿ sẖjrẗ mylạd Проведи сквозь внешний двор
Song not available - connect to internet to try again?