Jozef a Mária k Beltemu kráčajú, čoskoro noc bude, nocľah však nemajú. Tu je dom, možno že vpustia nás do dverí! Klopú a čakajú: Ktože im otvorí? Nietko už otvára: Choďte preč, - kričí pán, nemáme miesta dosť, sotva sa vyspím sám! Ďalej zas putujú inde sa opýtať. Nikde ich nevzali, v chlieve len budú spať. V tom chlieve na sene Vianoce začali, Kristus sa narodil, spievajte Mu chvály. V tom chlieve na sene Vianoce začali, Kristus sa narodil! spievajte Mu chvály.شهوة قلبي في ديار الغربة Воскресным ранним утром Դու Կգաս և Կհայտնես Մեզ Dieu est Bon en tout temps Proto se Ježíš narodil Живу на земле я но небо любя Слаў Ісуса Құдай біздің панамыз бен күшіміз Ne ho 2 te ne do 1
Song not available - connect to internet to try again?