Jsem dítě ještě malé, však Boha v srdci mám /: a všecky lidi miluji a láskou objímám. :/ Je malinké mé srdce, přec velkou radost má, /: jsem Ježíšova ovečka, On dítky přijímá. :/ A malým chci vždy býti před Spasitelem svým, /: a pokorou se zdobiti jak rouchem královským. :/От тебе се нуждая Bergsig: Kom alle getroues Сўрагин Gel, Rab'bim İsa, gel dolaş beni Dnes, dieťa moje Ka Hukdampa Vakmang Sanin Учись у солнца жизнь дарить и свет Jesus Me Pastorea ەي، ۅمۉرۉم اي! سەن بئزدى ويلوندۇردۇڭ لولاك
Song not available - connect to internet to try again?