1. Keď máme sa už lúčiť zas, hoc dobre bolo nám, však nie je to bez nádeje, veď bol tu s nami Pán. // To nie je, nie je lúčenie, hoc nám sa chveje hlas, sme láskou v Kristu spojení a zídeme sa zas // 2. Keď máme sa už rozchádzať, Ty, Pane, s nami buď, nech Tvoja láska zázračná naplní našu hruď. // Tam nie je smútok z lúčenia, kde viera v srdci znie, voláme len dovidenia a zas sa zídeme! //Pan Bóg jest obecny! Алданма бу дюняя خدنا معاك Bizge bul kundi 失迷的羊 Исонинг Қони Мени Оқлади أبي ضللت حين تركت Senin Tarlan cok buyuk ความสุขของผู้ชอบธรรม 41-42-Забур
Song not available - connect to internet to try again?